przepisy kulinarne

Ocena: 4.9. Przez 10 osób.
Proszę Czekać...

Przepisy kulinarne – Pomysł na obiad ciasto i sałatkę

Przepisy kulinarne z bloga zawarte w niniejszej publikacji pomogą Państwu w przygotowaniu odpowiednio zbilansowanej diety, gdyż zadowolą one nawet bardzo wybredne osoby. Wszystkie produkty zawarte w tej książeczce są ogólnodostępne w sklepach oraz przystosowane na każdą kieszeń.

Przepisy kulinarne- książka z przepisami dietetycznymi

Przepisy kulinarne z bloga

Pobierz Książkę kucharską

Przepisy-kulinarne w formacie pdf

Przepisy-kulinarne w formacie docx

 

Otyłość jest narastającym problemem w obecnych czasach. Jeśli rodzice są otyli, dziecko ma 70% szans bycia również otyłym. Nie leczona otyłość prowadzi do wielu chorób przewlekłych np. cukrzycy typu 2, choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia tętniczego, choroby nowotworowej, chorób kostnych i innych. Z uwagi na pogarszającą się jakość i wartość odżywczą żywności również wadliwy sposób odżywiania się kobiet ciężarnych mamy do czynienia w ostatnich latach ze wzrostem występowania alergii pokarmowy u dzieci i dorosłych. Wychodząc naprzeciw wzrastającym potrzebą intensywnej i wysokospecjalistycznej opieki dietetycznej powstała Poradnia Dietetyczna SuperSlim w Żorach. W celu profilaktyki i prewencji chorób przewlekłych wykonuje ona badania diagnostyczne, takie jak np. pomiar glukozy, cholesterolu i trójglicerydów. Pozwalają one wczesne wykrycie i leczenia dietetycznych chorób dieto-zależnych. Jedzenie jest przyjemnością, z której nie warto jest rezygnować. Pamiętaj odchudzanie polega na jedzeniu, a nie głodzeniu się.

Przedstawiona powyżej książka nie zawiera gotowych jadłospisów tylko i wyłącznie losowo wybrane propozycje dietetyczne. Musisz wiedzieć, że tylko odpowiednio obliczona i zbilansowana dieta może pomóc Ci w zrzuceniu zbędnych kilogramów.

Zapraszamy wszystkie osoby, które zapoznały się z książką kucharską do podzielenia się swoimi przemyśleniami, jak również do ocenienia naszej publikacji.

Autorem wpisu jest Poradnia Dietetyczna Superslim, której oficjalną domenę możecie zanieść Państwo w linku poniżej. Znajdziecie tam miedzy innymi naszych pacjentów, którzy skorzystali z naszych kuracji odchudzających. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani obliczenie odpowiednio zbilansowanej i indywidualnej diety zachcemy do kliknięcia w zakładkę oferta. Nie zajmujemy się sprzedażą suplementów diety, tylko każdą z nich obliczamy odpowiednio dla każdej osoby.

https://www.superslim.com.pl